Zajęcia dodatkowe – Zabawy do kwadratu

zajecia_dodatkowe-zabawy_do_kwadratuZajęcia dodatkowe ?Zabawy do kwadratu”

Dzieci w młodszym wieku szkolnym są otwarte i ciekawe świata oraz lubią dobrą zabawę. Jest to zatem najlepszy okres, aby ich naturalna ciekawość została ukierunkowana na rozwój własnych zainteresowań i uzdolnień. Może temu sprzyjać udział w zajęciach dodatkowych o nazwie ?Zabawy do kwadratu”.

Zajęcia ?Zabawy do kwadratu” to przede wszystkim dobra zabawa oparta na ciekawych grach logicznych i dydaktycznych, łamigłówkach i innych zadaniach umysłowych, których rozwiązywanie nauczy dzieci bystrego i twórczego myślenia i sprawi, że jeszcze bardziej polubią trudne wyzwania oraz bardziej uwierzą we własne siły. To czas aktywnego relaksu i zabawy w radosnej atmosferze. Każdy tu jest mistrzem. ?Zabawy do kwadratu” adresowane są do uczniów w wieku 5 i 6 lat.

Rodzice, zainteresowani udziałem dzieci w spotkaniach koła ?Zabawy do kwadratu”, proszeni są o bezpośredni kontakt ze mną za pośrednictwem maila: beata.koryga@polskaszkolaglasgow.co.uk

 

Zapraszam

Beata Koryga