Zajęcia dodatkowe – Koło plastyczne ?akwarelki”

farby_rozlaneKoło plastyczne ?Akwarelki”

 

Zajęcia plastyczne to ulubiona działalność dziecka w wieku wczesnoszkolnym. Są one formą odreagowania napięć, rozwijają twórcze myślenie oraz wyobraźnię. Kształcą pamięć wzrokową, zręczność manualną i zdolność przeżywania.

Pragniemy, aby nasze kółko plastyczne było przede wszystkim zabawą i przyjemnym sposobem spędzenia czasu. Na zajęciach będziemy rozwijać u dzieci ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia plastyczne, wyobraźnię i twórcze myślenie. Pogłębiać zamierzamy także umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi takimi jak: collage, mokre w mokrym, malowanie plasteliną, witraż i wiele, wiele innych. Będziemy nabywać umiejętności pracy zespołowej oraz integrować uczniów z różnych klas. Chcemy, by dzieci wychodząc z naszych zajęć były szczęśliwe i dumne, że wraz z naszą pomocą potrafią stworzyć coś wyjątkowego!

 

Oferta zajęć koła plastycznego obejmować będzie zajęcia dla  chętnych uczniów z klas I?III.rysujace_dzieci

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail

iwona.maksymowicz@polskaszkolaglasgow.co.uk lub ewelina.karpierz@gmail.com

 

serdecznie zapraszamy