Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Consulate_logo
MSZ DWPPG w roku 2015 przeznaczyło na projekt Wydarzenia w szkole w Glasgow kwotę w wysokości 1800GBP na pozycje wymienione poniżej:

• Dofinansowanie do wycieczki (koszty autokaru)
  • Dofinansowanie do nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego
  • Dofinansowanie do nagród książkowych dla uczniów klas pierwszych- ślubowanie i pasowanie na ucznia
  • Dofinansowanie do zakupu prezentów na mikołajki

Za wsparcie dziękujemy

wspolnota-polska-67879090-250x300
Wsparcie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.” w kategorii opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy.

W 2016 r. wsparcie od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w kategorii opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły.

godlo_z podpisem

W 2017 r. wsparcie od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w kategorii opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły.