Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Consulate_logo
MSZ DWPPG w roku 2015 przeznaczyło na projekt Wydarzenia w szkole w Glasgow kwotę w wysokości 1800GBP.

Wsparcie ze Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.” w kategorii opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy.

W 2016 r. wsparcie od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w kategorii opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły.

godlo_z podpisemwspolnota-polska-67879090-250x300

W 2017 r. wsparcie od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w kategorii opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły.

Dofinansowanie od Stowarzyszenia “„Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w roku 2018 w kategorii – wynajem lokalu dla szkoły.

wspolnota-polska-67879090-250x300godlo_z podpisem

W maju 2019 roku nasza szkoła otrzymała dofinansowanie z National Lottery Community Fund. Otrzymane środki są przeznaczane na organizację imprez szkolnych oraz wyposażenie szkoły.

logo big lottery

Z wielką radością informujemy, iż w grudniu 2019 r. po raz kolejny otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach projektu „Wsparcie oświaty polonijnej na pięciu kontynentach” realizowanego w 2019 r. przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” na podstawie umowy z Kancelarią Senatu RP.

Otrzymane środki pokryją  częściowo koszty wynajmu budynków szkolnych.  W imieniu naszej szkolnej społeczności  serdecznie dziękujemy za udzieloną pomoc.

image001 (2)         godlo_z podpisem

W listopadzie 2020 Polska Szkoła w Glasgow otrzymała finansowe wsparcie ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dofinansowanie to otrzymaliśmy w ramach projektu “WSPARCIE OŚWIATY POLONIJNEJ NA PIĘCIU KONTYNENTACH”. Pomoc ta częściowo pokryła poniesione koszty wynajmu klas lekcyjnych w pierwszych miesiącach 2020 roku. Dziękujemy.

0projekt_001