Zbiórka darów dla dzieci i młodzieży ze Słowiańska (Ukraina)

Już w najbliższą sobotę (28 lutego) odbędzie sie zbiórka darów dla dzieci i młodzieży w Słowiańsku na Ukrainie. Akcja zorganizowana zostanie w Polskiej Szkole w Glasgow w godzinach od 9:30 do 13:00. Zebrane dary zostaną przekazane do Polski, skąd wyruszą w konwoju humanitarnym organizowanym przez Dawida Starzycznego w porozumieniu z „Solidarnością” z Lublina.

Rzeczy pierwszej potrzeby to:

– śpioszki i ubranka dla małych dzieci, niemowląt, pieluchy (dla dzieci od roczku  do 5)

– gotowe pożywienie dla dzieci w wieku do lat 10 (obiadki, deserki, zupki, soczki, herbatki, kaszki, mleko w proszku)

– ubranka dla większych dzieci, obuwie, kurtki, sweterki, czapki, rękawiczki, koce, pościel

– odzież dla młodzieży (największe zapotrzebowanie dla dziewcząt w wieku od 10 do 17 lat)

– bielizna chłopięca i dziewczęca, środki higieniczne typu podpaski, tampony

DARY PROSZĘ UMIESZCZAĆ W KARTONACH BĄDŹ WORKACH Z OPISEM „SŁOWIAŃSK”

Więcej informacji na temat konwoju i całej akcji znaleźć można na  Facebook’u wpisując:

„Zbiórka darów dla dzieci i młodzieży ze Słowiańska”

Jakiekolwiek pytania związane z akcją w Glasgow proszę kierować bezpośrednio do mnie w wiadomościach na FB lub pod adres e-mail: m.szereda@daasgroup.com

Serdecznie zachęcam do otwarcia serc i pomocy potrzebującym dzieciakom dotkniętym trudami wojny.

Michał Szereda

Michal Szereda